Ara Bölme Nedir ? Nasıl Yapılır ? Fiyatları ve Özellikleri

Ofislerinizde en iyi şekilde yararlanma imkânı sağlayacak farklı ara bölme modelleri.

ara bölme

Bu bölme sistemlerinde esas olan ofis yerleşiminde zaman ve yer kaybı olmadan en kısa sürede tamamlamak ve basit bir maliyet ile ofis çalışanlarına özel bir oda yaratmaktır.

Ofis alanlarınızı yerleştirmede çok yönlü olarak kullanılan ara bölme sistemlerini montajı ve kullanımı oldukça kolaydır.

Bu Modeller

Çıkarılabilir opak modüler ofis bölme sistemleri. Bu sistemler ofislerin içindeki boşlukları tam gizlilik ve yer imkansız alanlar halinde bölümlere ayırma imkânı verir ki bu bölmeleri sökmeye ihtiyaç duydukları anda kolaylıkla yapmalarına izin verirler. Ofislerin tüm yüksekliğini tamamlayabilir veya yerden belirli bir yüksekliğe erişebilirler.

– Şeffaf çıkarılabilir modüler ara bölme sistemleri. Bu sistemler Man Ofis F800 sistemine izin veren alanın alt bölümlerini yaratmaya izin verir.

– Çıkarılabilir modüler bölme sistemleri, ahşap ara bölme modeli. Bu sistemler sadece ofislerdeki boşlukların bölümlenmesine değil, aynı zamanda kullanılabilen depolama alanlarının oluşmasına da izin verir.

Man Ofis ürettiği tüm ara bölme sistemleri, kendi karakterinin benzersiz ofis alanları yaratarak, içeride gerçekleştirilecek işlevi veya işi gerektiren ihtiyaçları her zaman uyarlayarak, birbirleriyle kombinasyonuna izin verir.