Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları, Cam Bölme Sistemleri Fiyatları ve m2 Analizleri 

Ürün İsmiM2 başına fiyat
S-Line Ofis Bölme Fiyatları675 TL / m2
Plus Wall Cam Bölme Fiyatları725 TL / m2
Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları625 TL ila 475 TL / m2
Cam bölme Fiyatları665 TL / m2

Üstteki tabloda sizlere cam bölme sistemleri ve ofis bölme sistemleri fiyatlarını açıklamaya çalıştık BU FİYATLAR NET DEĞİLDİR. Kesin fiyatlar için bizlere iletişim adresimizden ulaşıp net fiyatları alabilirsiniz. Fiyatlarımıza kdv dahil değilidir, ayrıca kdv ilave edilir.

100 m2 ve üzeri projelerinizde fiyatlarımız %3 ila %7 arasında düşüş gösterebilir. Bunun nedeni ofis bölme profillerinin fire olayının olması aynı şekilde yüksek ölçülerde cam firesi daha aza inmektedir.

Montaj ve nakliye İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası dahil olup diğer iller ayrıca fiyatlandırılır. Ofis bölme fiyatlarımız m2 olarak hesaplanmış olup ORTALAMA bilgi amaçlı fiyatlardır.

Ofis bölme fiyatları ofis projenize bağlı olarak metre kare üzerinden hesaplanıp türk lirası cinsinden sizlere fiyat sunulur,

Man Ofis firması, ülkemize ofis bölme teknolojiyi tanıştıran, 40 yılı aşkın tecrübesiyle ofislerde teknolojik cihazlarla en iyi tasarımı yapan ödüllü tek firmadır. İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa’da şubeleri bulunan Türkiye’nin en kapsamlı ofis bölme firmasıdır. 20 den fazla servis aracımızla hiç bir fiyat farkı almadan İstanbul’un tüm ilçelerine aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz. Bizleri arayarak Fiyatlar alabilir uygun gördüğünüz takdirde bizleri keşfe çağırabilirsiniz.

1 SAAT İÇİNDE OFİS BÖLME FİYAT TEKLİFİNİZ HAZIR

Man Ofis ailesi olarak genç dinamik ve teknolojik bir firmayız 7 gün 24 saat hiç durmadan yeni teknolojik ürünleri geliştiriyor ve hizmetinize sunuyoruz. Bu ürünlerin fiyatların merak ediyorsanız bizlere whatsapp yada mail yoluyla projenizi atın size hızlı bir şekilde fiyatlarımız hakkında bilgi sunalım.