Ofis Tasarım ve Ofis Tasarımında Cam Ofis Bölme Tasarımı

Alüminyumun Ofis Tasarımında ki Yeri: 

Personelin çalışma alanı oluşturulurken kullanılacak olan malzemenin önemi ilerleyen zamanlarda açık bir şekilde görülebilmektedir. Alüminyum malzeme kullanılarak yaptığımı ofis bölmelerinin daha kaliteli ofis ortamı oluşturmak mümkündür. Man ofis olarak modern ve estetik iş alanlarının oluşturulmasında etkin bir şekilde çalışmalar yapmaktayız. Montaj işlerinde kullanılan alüminyum malzeme sağlamlığın ve güvenliğin en önemli etkeni olarak görülmektedir. Kısa süre monte işlemi yapılmasında da oldukça etkileyici özellikleri sunmaktadır. Ofis tasarımları ile ilgili kullanılan alüminyum malzeme ile doğru planlama da yapılabilmektedir. Esnekliğin oluşturulabileceği ve standartlara uygun şekilde kullanılması ile birlikte önemli bir yere sahip olan olgudur. Son dönemlerde cam ofis bölmeleri ile kullanımından dolayı olumlu yönde sonuçlar alınmaktadır. Kullanılacak olan ofisin uzun süre sorunsuz ve masrafsız kullanılabilmesinde işçilik ile malzeme kullanımı önemlidir.

Cam ile Alüminyum Uyumu

Dayanıklı malzeme türü olan alüminyum aynı zamanda hafif olması da isteklerin karşılanabilmesin de önemli rol sahibidir. Su, nem ve benzeri maddelerin zarar vermesi gibi bir duruma karşı dayanıklı olma özelliğine sahiptir. Kurulumun yapılması ile birlikte sağlamlığı ilk günden itibaren aynı düzeye yakın şekilde kalabilmektedir. Ortamın farklılıklarından etkilenmemektedir. Ofis bölmelerinde kullanılan cam ile alüminyum uyumu ile birlikte rahatça kullanılabilmektedir. Uyum ile ilgili de herhangi bir sorun yaşamayan bir madde olan cam ile birlikte kullanım olanağı sunmaktadır. Ofislerde cam ile beraber kullanılması sayesinde şeffaf bir yapının oluşmasına da etki sağlar. Aynı zamanda aydınlık konusunda da ciddi anlamda tasarruf sağlanmış olmaktadır. Farklı tasarımların elde edilmesinde cam seçimi etkisi ortaya çıkmaktadır. Hem desenli hem buzlu cam kullanımı ile birlikte son derece şık ve estetik bir görünümü sizlere sunmaktayız. Man ofis olarak bu dengeyi ve düzeni iyi şekilde yansıtır. Dışarı ile görüntü bağını kesebilmek için de jaluzi ile beraber kullanılarak sağlanması mümkündür.

Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri ile Ofis Tasarımları

Alüminyum ofis bölme sistemleri ile alakalı malzemelerin kullanımında kalıp hale getirilmiş ince elektro satatik boyalı malzeme ile yapılmıştır. Hem ısıya hem de yangına karşı son derece dayanıklıdır. Dayanıklılığı ile oldukça rağbet gören bu sistemde ofislerin bölmelerinde ki etkisi oldukça fazladır. Bu sayede istenilen düzeye sahip çalışma alanlarının oluşturulması mümkün olmaktadır. Man ofis olarak tasarımlarımızı bu düzen çerçevesinde yürütmekteyiz. Bu sayede de daha sağlam ve güvenli ortamların oluşmasını sağlamaktayız. Kurulumun çok başarılı olabilmesi için bu konuda uzman olan çalışanlarımız ile işlerimizi yürütmekteyiz. Tasarımların ve renklerin isteğe bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Alüminyum ofis bölme sistemleri yapılırken ölçü alımı yapılır. Ölçü alımından sonra kurulacak alanlara kargas kurulur. Önceden belirlenen ölçülere bağlı olarak yatay bölmeler ya da tam camlı bölmeler şeklinde kargas kurulumu yapılmaktadır. Bu kurulumların aşamaları en ince ayrıntısına kadar yapmaktayız. Kargasın kurulumu ile birlikte çift taraflı giydirme işlemi ile birlikte paneller oturtulur. Ses yalıtımının üst seviyelerde olması için isteğe bağlı olarak cam yünü ya da kaya yünü montajı tarafımızca yapılmaktadır. Bu sayede de ses düzeyi ayarlanabilmektedir.

Cam Ofis Bölme Sistemi Fiyatları

Farklı modeller ve dizaynlara bağlı olarak cam ofis bölme sistemi fiyatları değişiklik göstermektedir. Metre kare cinsinden hesaplanarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Montaj hizmetleri ve kontrollere bağlı olarak yapılan çalışmalar da sunulmaktadır. İsteklerin karşılanması doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Man ofis olarak hem kaliteli işçilik hem de kaliteli malzeme ile uygun fiyatlar sunulmaktadır. Bölmenin gerçekleşeceği ofisin büyüklüğü, oda sayısı, oda metre karesi, toplantı salonu ve yönetici odası gibi etkenler ile birlikte değişkenlik göstermektedir. Ses yalıtımı gereksinimleri ile tam bir karşılama için fiyatlar ile alakalı olgular oluşturulmaktadır. Her açıdan doğru ve güzel sonuca ulaşabilmek için karşılıklı iletişime önem vermekteyiz. Fiyatlar ile ilgili iletime geçerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz.