Ünilever - Man Ofis - Ofis Bölme Çalışma

Ünilever Kimya Aksaray İstanbul Bölme Duvar Tamamlandı

Ünilever Kimya Aksaray İstanbul tesisinin daha iyi bir hale gelebilmesi adına iç düzenlemesinin yapılması amaçlanmıştır. Bu kapsamda firmamızla çalışan ilgili birimlerin çok doğru bir karar verdiklerini söyleyebiliriz. Çünkü firma olarak hem kaliteli bir hizmet sağladık hem de Ünilever Kimya Aksaray İstanbul tesisinin bundan yararlanmasına vesile olduk. Bu kapsamda bizi tercih eden ilgili firmayla çalışmalarımızı aşama aşama anlatmak daha doğru olacaktır.

Bölme Duvar Keşif ve Projelendirme Başladı

Araştırmalarımız ve ücretsiz keşiflerimiz neticesinde Ünilever Kimya Aksaray İstanbul tesisi için bölme duvar seçeneğinin daha uygun olacağına karar verdik. Hem daha şık durması hem de yapımının nispeten daha kolay olması nedeniyle bu alanda tesisin de onayını alarak harekete geçtiğimizi söyleyebiliriz. İlk aşamada ise Ünilever Kimya Aksaray İstanbul tesis yetkilileriyle iletişime geçerek yapının içindeki ofisler için hangi bölme duvar modelini uygulayacağımızı belirledik. Sonrasında da buna göre çalışanlarımız işlemlerine başladılar. Bunların inşaatını tamamlarken ısı ve ses kontrollerini dikkatli bir biçimde yerine getirmeye çalıştığımızı söyleyebiliriz. Hem ofislerin içindeki ısı ve ses alışverişlerinin sağlıklı bir biçimde yapılabilmesi hem de yalıtımlarının sağlanabilmesi adına var gücümüzle çalışmalarımızı yürüttük. Bu arada alüminyum bölme duvar kalınlığını istenilen aralıklarda seçmeye özen gösterdik. Bundaki amacımızın ofislerin içine ekstra yük binmemesini sağlamak olduğunu belirtebiliriz. Bu sayede istenmeyen kazaların önüne baştan geçtiğimizi de hatırlatmakta yarar görmekteyiz. Bunların ardından ise diğer işlemlerimizi başarıyla tamamlayarak projemizi Ünilever Kimya Aksaray İstanbul tesislerine hızlı bir biçimde teslim etmiş olduk.

Ünilever İstanbul Bölme Duvar Yapımı Başlandı

Başta Ünilever Kimya Aksaray İstanbul tesisi olmak üzere diğer tesislerin de ofis içi düzenlemesi ile alakalı olarak bizi tercih etmesinin bazı nedenleri bulunmaktadır. Bunlardan birincisi olarak tecrübemizi sayabiliriz. Bu alanda 20 yıllık bir tecrübeye sahip olduğumuzu bilmelisiniz. Bundan farklı olarak TSE standartlarına göre bölme duvar hizmeti sağlamaktayız. Bir de işinin uzmanı, genç ve aktif bir çalışma kadrosuyla ofis içi düzenlemeleri gerçekleştiriyoruz. Tamamladığımız projeler öncesinde ücretsiz keşifler yapıyoruz ve sizlere ofis düzenlemesi anlamında danışmanlık hizmeti de veriyoruz. En önemli konu olan fiyat konusunda gerekli kolaylıkları gösteriyoruz. Bunların sonucunda da birçok projeyi kararlılıkla üstleniyoruz.

Ünilever Kimya Aksaray İstanbul tesisi için bölme duvar hizmetinde bulunuldu ve buna göre de tesis tarafından çok beğenildi. Böylece herkesin mutlu bir ortamda çalışması için gerekli işlemler uygulanmış oldu. Buna göre artık başka projelerin yapılmasında da tercih edileceğimizden eminiz.